Aktuality

Vážení rybáři,

blíží se konečný termín odevzdávání úlovkových listů (15.01.2024) a zahájení prodeje nových na rok 2024.

Odevzdat svůj úlovkový list ( v případě územní povolenky s VYPLNĚNÝM SUMÁŘEM) můžete jako v loňském roce na podatelně MěÚ Votice, případně mimo pracovní dobu úřadu do poštovní schránky vpravo před vchodem (v obálce označené MO Votice) nebo při nákupu nové povolenky do 15.01..

 

Nyní k prodeji nových povolenek a uhrazení dalších případných plateb. Od nového roku máme povinnost realizovat prodej povolenek pomocí nového rybářského informačního systému (RIS). Vzhledem ke stále probíhajícímu „ladění“ programu ze strany ČRS očekávám výpadky systému a možné chyby programu. Další komplikací může být i práce s novým programem z mé strany, ale usilovně na tom pracuji. Vše se ukáže až při ostrém provozu, proto upozorňuji na možné zdržení při výdeji povolenek.

 

Hlavní změny proti roku 2023:

Odpadá vylepování známek za úhradu členských příspěvků do legitimace. Zaplacení příspěvku bude evidováno v RIS. Do legitimace bude proveden pouze zápis o vydání a vrácení úlovkového listu a plnění povinností (brigády, atd.)

Již historicky je dle rozhodnutí rady ČRS nejzazší termín pro uhrazení členských příspěvků 30.duben, toto pravidlo bylo v minulosti často ignorováno, ale s příchodem RIS je tento termín opravdu konečný.

Územní povolenky v roce 2024 již neplatí na žádném z revírů Rady ČRS (Orlík, atd.)

U MO Votice bude možné zakoupit pouze mimopstruhové povolenky s roční platností, ostatní druhy povolenek na sekretariátu SUS ČRS, z.s. v Praze Lahovicích.

Dle schváleného usnesení výroční členské schůze z února 2023 se zvyšuje náhrada za každou neodpracovanou hodinu brigád na 120,-Kč

Ceny povolenek se řídí ceníkem ČRS, zde došlo i v letošním roce k navýšení. viz ceník

Došlo k úpravě popisu revíru Pilař, hlavní změnou je zákaz vnadění a přikrmování mimo použití krmítka na udici.

 

Filip Stuchlík

předseda MO Votice

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní informace a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.